יום ב', ו’ בשבט תשע”ח
לאחר שאזלו כל עותקי הספר 'תכלית ראויה' בדפוס, נעניתי לבקשת כמה מן הקוראים להוציאו לאור באינטרנט, כדי להגדיל את תפוצתו. תגובות קוראים רבות נפרטו על מיתרי הכאב, התדהמה, החרון, הייאוש, לנוכח מראה חיילים שפסיכולוגים הפכום לרובוטים חסרי תחושות, ולנוכח מראה המגורשים על ידם. את שם הספר גזרתי מהחלטת בית המשפט הגבוה לצדק, שאישר את פשע הגירוש על פי "חוק ההולם את ערכיה של מדינת ישראל, חוק לתכלית ראויה".
21:57 (27/02/13) ספר תכלית ראויה

עם פרסום הספר באתר זה, רצוני וחובתי להודות מקרב לב לכל חבריי בצוות המצ"ח (הכנה מנטאלית - צוות חקר), מי שביצעו וערכו את המחקר ואת דו"ח הביניים: ד"ר גדי אשל, ד"ר רחל טסה, בעז העצני, ד"ר אמירה דור, ד"ר משה לייבלר, עו"ד אביעד ויסולי, תנה להבי, הילה מרדכי, אליהו אקרמן, אביתר בן-צדף. תודתי ניתנת בזה גם למרדכי לנד מארגון חלמי"ש (חרדים למען יהודה ושומרון) על יוזמתו בהקמת האתר והטמעת הספר בו. 'תכלית ראויה' אינו דיווח. הוא מראה עיניים, מִשמע אוזניים ודאבון לב. בדו"ח ייחשף הקורא למסמכים צה"ליים מערכתיים, אידיאולוגיים ופסיכולוגיים, ומסמכים משפטיים ואחרים, כמו גם עדויות מגרשים ומגורשים. הדו"ח ניתן לקריאה באתר המצ"ח, בו נמצא חומר רב נוסף, כולל סרטים וסרטונים. הספר מוגש בשני פורמטים לקריאה, בפורמט השני פתיחת הקובץ עשויה להמשך כדקה, מוגש גם קובץ להורדה. *אובייקט:תכלית-ראויה* *אובייקט:תכלית ראויה*

 
 

מכתב הבהרה שהתקבל מדניאל שטרול, ממנהלת 'תנופה' (סל"ע)
בספר 'תכלית ראויה' כתבתי (עמ' 67) על חוברת לפעולה בקרב העתידים להיות מגורשים (תשס"ה) שעל כריכתה נכתב כי נערכה ע"י מולי להד- פסיכולוג מוביל בהכנות המנטאליות, עדי טוב וגב' מרים שפירא מארגון מהו"ת בשומרון. גב' שפירא פנתה אליי והכחישה שהשתתפה בהכנת החוברת. לבקשתה, קיבלה ממר דניאל שטרול, עכשיו במנהלת 'תנופה' (יורשת סל"ע) מכתב בו הובהר כדלקמן:
18:34 (07/07/12) ספר תכלית ראויה
תגובות: -1   צפיות: -1