יום ב', ו’ בשבט תשע”ח
הספר 'תכלית ראויה' להורדה וקריאה ישירה
לאחר שאזלו כל עותקי הספר 'תכלית ראויה' בדפוס, נעניתי לבקשת כמה מן הקוראים להוציאו לאור באינטרנט, כדי להגדיל את תפוצתו. תגובות קוראים רבות נפרטו על מיתרי הכאב, התדהמה, החרון, הייאוש, לנוכח מראה חיילים שפסיכולוגים הפכום לרובוטים חסרי תחושות, ולנוכח מראה המגורשים על ידם. את שם הספר גזרתי מהחלטת בית המשפט הגבוה לצדק, שאישר את פשע הגירוש על פי "חוק ההולם את ערכיה של מדינת ישראל, חוק לתכלית ראויה".
21:57 (27/02/13) ספר תכלית ראויה
תגובות: 18   צפיות: 1515
דו''ח ההכנה המנטלית להתנתקות ושברה בצה''ל
המחקר נעשה ע"י צוות רב תחומי בן 11 חברים. היוזמה לעשייתו החלה כחצי שנה לאחר הגירוש, עם הצטבר ממצאים על הסבת צה"ל לכוח שיטור מוכוון גירוש יהודים במעשה "ההכנה המנטלית", וקיבל משנה דחיפות עם התגלות פרי הבאושים של הכנה זו, במלחמת לבנון השניה.
17:32 (12/02/12) ספר תכלית ראויה
תגובות: 1   צפיות: 544
'תכלית ראויה' - ספר חדש המגלה את האמת שלא ידעתם על פשע הגירוש מגוש קטיף וצפון השומרון.
ספר מרגש של חברת צוות רב תחומי, שביקשה למצוא מענה לשאלה מטרידה ביותר: איך! ■ איך התאפשר ביצוע הפשע בצורה כה חלקה, שקטה ומהירה? ■ איך נרתמו גם חיילים דתיים לביצוע המשימה הפושעת? ■ איך לא קראו רבנים לסרב לבצע את הפשע? ■ איך תפקדה הנהגת המתיישבים בתוך הטרגדיה? ■ ומפני מה קיימת עד היום שתיקה והשתקה בנושא?
12:56 (12/02/12) ספר תכלית ראויה
תגובות: -1   צפיות: -1
שיחה עם מחברת הספר רותי איזיקובץ
'תכלית ראויה', ספר מרגש של חברת צוות רב תחומי, שביקשה למצוא מענה לשאלה מטרידה ביותר: איך! ■ איך התאפשר ביצוע הפשע בצורה כה חלקה, שקטה ומהירה? ■ איך נרתמו גם חיילים דתיים לביצוע המשימה הפושעת? ■ אתר ישראלי פטריוטי
13:32 (12/02/12) ספר תכלית ראויה
תגובות: 0   צפיות: 269
רק לא להשוות!
זאת בעצם הסיבה לכתיבת הדברים. כי פגישתי עם אידה ברחבת הכנסת מעולם לא התקיימה. אין לי מצלמת וידיאו ביתית, ולעת עתה לא שאלתי כזאת. אבל כל השאר היה: באמת נפגשתי עם אידה, לראשונה כשנתיים אחרי הגירוש. התכנסנו אז בביתה בירושלים כדי לתכנן מה עושים עם חומר הנפץ שחשפנו בחקירותינו...
13:14 (12/02/12) ספר תכלית ראויה
תגובות: 1   צפיות: 108